Filmowe Podlasie Atakuje!Swiernalis / FPA! 2020 afterparty -

Swiernalis / FPA! 2020 afterparty

Wydarzenie ODWOŁANE z powodów niezależnych od organizatorów i Artysty

SWIERNALIS

Szanowni Państwo, z powodów niezależnych od nas (organizatorów) oraz niezależnych od Artysty zmuszeni jesteśmy ODWOŁAĆ wydarzenie.
Mamy nadzieję, że spotkamy się wkrótce – w innym, lepszym czasie.
Pokaz FPA! 2020 odbędzie się według planu – oczywiście w dotychczasowym reżimie sanitarnym i z ograniczoną liczbą miejsc. Zapraszamy!

17.10.2020, godz. 20.30
Klub FAMA, ul. Legionowa 5
bilet: 15 zł (w kasie kina Forum + bilety.bok.bialystok.pl),
10 zł/osoby głosujące na najlepszy film i posiadające pamiątkową przypinkę (tylko w kasie kina)
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

SWIERNALIS to projekt pochodzącego z Suwałk, a obecnie związanego z Poznaniem Pawła Swiernalisa – lidera, wokalisty, autora tekstów i kompozytora, docenianego przez słuchaczy i krytyków za nietuzinkową muzyczną osobowość.
W 2016 roku, nakładem wytwórni KAYAX, ukazał się debiutancki album Swiernalisa, “Drauma”. Od tego czasu Swiernalis wydał trzy single “Pergamin”, “Blizny” i “Szaleniec” i zagrał ponad 250 koncertów w największych miastach Polski, a także w Seulu, Zagrzebiu i Lwowie. Występował na jednej scenie z takimi artystami jak Imany, Hugo Race, Krzysztof Zalewski, COMA, Maria Peszek i Sorry Boys.
4 września tego roku premierę miał drugi autorski album Swiernalisa, “Psychiczny fitness” (KAYAX), o którym Maja Kozłowska z Rytmy.pl pisze “To materializacja zadyszki. Brak tu miejsca na oddech, płuca palą, ale nie możemy się zatrzymać. Nie chcemy. “Psychiczny Fitness” to poniekąd emocjonalny maraton, może nie na czterdzieści dwa kilometry, ale na czterdzieści siedem minut. Gdy już pokona się ten dystans, nieważne, jak w trakcie było ciężko – raz, dla artysty, dwa, dla słuchacza – można czuć nie tylko ulgę, ale i satysfakcję.”
Na scenie artyście zwykle towarzyszą: Szymon Siwierski (klawisze, klarnet), Adam Świerczyński (bas), Kacper Budziszewski (gitara), Adam Fordon (perkusja) i Szymon Siwierski (pianino, syntezatory).

https://www.facebook.com/Swiernalis
http://instagram.com/swiernalis

Sponsorem finału akcji FILMOWE PODLASIE ATAKUJE! jest