Filmowe Podlasie Atakuje!Filmowe Podlasie Atakuje! Reaktywacja Afterparty -

Filmowe Podlasie Atakuje! Reaktywacja Afterparty

Rozgwiazdy, czyli Dj Pralinka i Nala selekta
Filmowe Podlasie Atakuje! Reaktywacja Afterparty

17 października 2014, klub FAMA, godz. 22.00, bilet: 5 zł

Poznały się w zerówce na Dojlidach. Od początku miały wspólny cel: scena. W szkole podstawowej organizowały dyskoteki grane z kaset, w liceum prowadziły radiowęzeł. Po latach przerwy na tzw. studenckie życie, słuchanie, poznawanie, wędrowaniu w dal i w głąb wracają, by dzielić się muzyczną selektą, tym, co je porusza, zachwyca, wzrusza i cieszy. Mulitystylowo i mędzykontynelntalnie. Tanecznie, rytmicznie, elektronicznie i bez wątpienia, – eklektycznie.

Dj Pralinka – fanka Rihanny odkąd przeczytała jej biografię na Wikipedii. Lubi utwory pełne dramatyzmu, produkcje na najwyższym poziomie dźwięku, które poruszają każdego. Nieprzewidywalna. Miesza hity wszech czasów z chwytliwymi nowościami. Łaga dżigi dżigi daj z niemieckim techno. Ostatnio mocno zwraca uwagę na przekaz utworów. Samozwańcza córka Modelesektora. Patos to jej drugie imię.

Nala selekta – nie raz płakała na „Królu Lwie”. Marząc o Afryce, najlepiej czuje się dzieląc muzyką pełną słońca i rytmu. Łączy brzmienia reggae, dancehall, jungle, dnb z tropical bassem klimatami kuduro, cumbii, a także moombahtonem i trapem. Wielbi Skirllexa, ale uważa, że Y.A.L.A nie Y.O.L.O.

Podsumowując: DENS MA SENS, dawaj na parkiet!

ROZGWIAZDY